Series
Ratings
52- The ResidenceRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 4.0- Community Season 3Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0
Community Season 2Rated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0