Series
Ratings
20
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 4.0
- Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
- Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5

Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0