Series
Ratings
154
DamoRated ★ 3.0
Endless LoveRated ★ 3.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 1.0
East of EdenRated ★ 1.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0

The Fugitive: Plan BRated ★ 1.0
EntertainerRated ★ 1.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 1.0
Attic CatRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 1.0- Dear HeavenRated ★ 5.0
One Warm WordRated ★ 1.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0