Series
Ratings
61- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5

Rose MansionRated ★ 2.5- Agents of MysteryRated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- KarmaRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 4.0- Shop of the LampRated ★ 4.0
- CrashRated ★ 3.5
- Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 2.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- The TyrantRated ★ 3.0
- The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
- The BequeathedRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0