Series
Ratings
290- Midnight Horror: Six NightsRated ★ 2.0
- Dear XRated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- The ManipulatedRated ★ 2.0
- Marvel ZombiesRated ★ 2.0
- Good BoyRated ★ 3.0
- IronheartRated ★ 0.5
- Mercy for NoneRated ★ 2.0
- She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.5
- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0- KarmaRated ★ 3.5
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
- 호러나이츠Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- Gangnam B-SideRated ★ 2.5
- The FrogRated ★ 1.0
- The TyrantRated ★ 3.5