Series
Ratings
334
BartenderRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Brilliant LegacyRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
They Kiss AgainRated ★ 4.0
Sakura ShinjuuRated ★ 3.5- Graduation SongRated ★ 3.5
맨 돌 잘나가는 아이돌Rated ★ 2.0
美丘 -君がいた日々-Rated ★ 3.5- 사랑해 악마 - 뱀파이어☆보이Rated ★ 2.5
おせんRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5