Series
Ratings
41- Witch HuntRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
PianoRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0