Series
Ratings
18
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
My SunshineRated ★ 1.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 0.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0