Titles you rated
- 언더커버Rated ★ 3.0
- PredatorsRated ★ 3.5
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- Take 1Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5- Song of the BanditsRated ★ 3.5
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
- TriggerRated ★ 3.0

Through the DarknessRated ★ 4.0- AemaRated ★ 3.5
- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Taxi Driver 2Rated ★ 3.0

Taxi DriverRated ★ 3.0- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
VincenzoRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0

Beyond EvilRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 3.5