Movies
Ratings
140
MinionsRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.5