Series
Ratings
312
DoctorsRated ★ 4.0
Ms. PerfectRated ★ 1.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 3.0
My Shy BossRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0- The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 1.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0- Pippi LongstockingRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0