Titles you rated
- PawnRated ★ 0.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
The Golden HolidayRated ★ 2.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5- Believer: extended cutRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
BloodshotRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.0
Long Live the KingRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.5
Midnight Diner 2Rated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5