Series
Ratings
288
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Class of LiesRated ★ 3.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 3.0
At EighteenRated ★ 3.0
Search: WWWRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5- Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
EncounterRated ★ 3.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 4.5