Series
Ratings
25
Noragami AragotoRated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
LIFERated ★ 4.5
My Golden LifeRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
PoliceRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5