Titles you rated
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0- HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5- Badland HuntersRated ★ 2.5

Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5