Series
Ratings
44
The Office Season 1Rated ★ 4.5- The SpyRated ★ 4.0
- PokaraRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
The Servant: The Untold Story of Bang-JaRated ★ 2.5- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.0
Blue Mountain StateRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Shin DonRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 2.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 2.5
Smile AgainRated ★ 2.5- Yeonu's SummerRated ★ 2.5
Densha otokoRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 3.0