Series
Ratings
147
Nail Shop ParisRated ★ 1.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.5- Yeah, That's How It IsRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 0.5
First Wives' ClubRated ★ 4.0
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
FIRST CLASS 2Rated ★ 4.0
FIRST CLASSRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5