Series
Ratings
61- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
TruthRated ★ 4.0
Loving YouRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0
Age of InnocenceRated ★ 4.0- TomatoRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 4.0
Queen of ReversalsRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
- My Fair LadyRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0- Six SiblingsRated ★ 3.5