Titles you rated
Anna Director's CutRated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 4.5
- Abnormal SummitRated ★ 5.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Mew Mew PowerRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
- 올림포스 가디언Rated ★ 5.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
- The LandRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5- Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 4.0
- SangdoRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 3.5- Family Outing Season 1Rated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 3.5- Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
Shining DaysRated ★ 3.5
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5