Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Spring Turns to SpringRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
StyleRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.0- Foolish PrincesRated ★ 3.5
Super RookieRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
BossRated ★ 4.0- MRated ★ 3.5
Doctor KkaengRated ★ 3.5