Series
Ratings
61- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
- 더 인플루언서Rated ★ 0.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
- Loki Season 2Rated ★ 3.5
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 4.5- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0