Titles you rated
Twenty AgainRated ★ 2.0
Holy LandRated ★ 4.5
DEATH NOTERated ★ 4.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 3.5
Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
GokusenRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 1.5
H.I.TRated ★ 4.5- VRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0