Series
Ratings
12- Witch HuntRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0