Series
Ratings
22
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Under the DomeRated ★ 1.5
I Live AloneRated ★ 2.5
Men on a MissionRated ★ 2.5