Series
Ratings
20
Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5