Series
Ratings
37
Woman of DignityRated ★ 3.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 2.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 1.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5