Series
Ratings
228- Funding TogetherRated ★ 3.5
CamelotRated ★ 3.0
Initial D: First StageRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 4.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 3.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 2.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0- Real MenRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Food Wars!Rated ★ 3.5- Immortal Songs: Singing the LegendRated ★ 3.0