Series
Ratings
60
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
- Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
- Chosun PoliceRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.5
My Precious ChildRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5- Blue TowerRated ★ 4.0
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0