Series
Ratings
41
Let's EatRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 1.5
Good DoctorRated ★ 2.5