Series
Ratings
169
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5- KarmaRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- A Man in FullRated ★ 1.0
- Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 0.5
WatchmenRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5- Better Call SaulRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0- OzarkRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 3.5
GodlessRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5