Series
Ratings
45
VigilanteRated ★ 3.0- Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
New AmsterdamRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0- Marvel's The PunisherRated ★ 1.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5