Series
Ratings
33
City HunterRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
GhostRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 2.5- Bridal MaskRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5