Titles you rated
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0