Series
Ratings
132
Again My LifeRated ★ 4.0- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
Missing NineRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0- Bridal MaskRated ★ 3.5
The VeilRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 2.5- The Sound of Your HeartRated ★ 3.5