Series
Ratings
15- Mask GirlRated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5- Queen of TearsRated ★ 5.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
- The 8 ShowRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5