Series
Ratings
39
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- One Hundred Years of SolitudeRated ★ 3.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
- A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0
Station ElevenRated ★ 2.0- Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 2.5
- Alias GraceRated ★ 3.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
UnframedRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0