Series
Ratings
138
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0- My Brilliant Friend Season 3Rated ★ 4.5
- Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5- Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0- Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0