Movies
Ratings
76
KnowingRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.0
OasisRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0