Series
Ratings
256
Anne with an ERated ★ 4.5- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- AemaRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0

Extraordinary YouRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Mystic Pop-up BarRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.5- Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 4.0
- Girl From NowhereRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0