Series
Ratings
35
NonstopRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0