Series
Ratings
56
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 9Rated ★ 4.0
Sadou Season 2Rated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
White SpringRated ★ 3.5
Byplayers Season 3Rated ★ 4.0
Byplayers Season 2Rated ★ 4.0
Byplayers Season 1Rated ★ 4.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.5
きらきらひかる3Rated ★ 5.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
きらきらひかるRated ★ 5.0
K-ON!!Rated ★ 3.0
K-ON!Rated ★ 3.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.5