Titles you rated
- BOYS PLANETRated ★ 2.5
- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 2.5
- Unexpectedly Naughty FukamiRated ★ 3.0
- Midnight Horror Story Season 5Rated ★ 2.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
The Highschool Life of a FudanshiRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Old Man Who Was Reincarnated as a CatRated ★ 4.0- Show Me The Money 777Rated ★ 2.5
- Show Me The Money Season 6Rated ★ 2.5
- Show Me The Money 5Rated ★ 2.5
- Show Me The Money Season 4Rated ★ 2.5
- Show Me The MoneyRated ★ 3.0
- Show Me The Money 2Rated ★ 3.0