Series
Ratings
70
The Last DanceRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 5.0
ポケットモンスターRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Society Game Season 2Rated ★ 4.5
- Society GameRated ★ 4.5
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5- Begin Again Season 1Rated ★ 3.0
- My Little TelevisionRated ★ 5.0
- Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5- Witch HuntRated ★ 4.0
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5