Series
Ratings
582
Beyond EvilRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
- HonourRated ★ 4.0
- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 3.0
- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 4.0
- Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Hi Score GirlRated ★ 1.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
- Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.5
Ah! My GoddessRated ★ 1.0
Produce X 101Rated ★ 1.0- Produce 48Rated ★ 2.5
- Produce 101 Season 2Rated ★ 4.0
- The BrainiacsRated ★ 4.0
- Produce 101Rated ★ 3.5
The Future DiaryRated ★ 2.0
아기와 나Rated ★ 1.0
Searching for the Full MoonRated ★ 1.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 0.5