Series
Ratings
36
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0- Never Have I Ever Season 4Rated ★ 5.0
- Mask GirlRated ★ 4.5
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5- One Day at a TimeRated ★ 5.0
- One Day at a TimeRated ★ 5.0
- Never Have I EverRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Good Morning CallRated ★ 2.5
Skam France Season 3Rated ★ 4.0