Series
Ratings
86- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Blue BoxRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5- One Punch Man Season 3Rated ★ 1.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 2.5
SilentRated ★ 3.0- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5- Back to SeventeenRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5