Series
Ratings
223
If Wishes Could KillRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5- CasheroRated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 2.5