Movies
Ratings
652- Good NewsRated ★ 3.5
- A House of DynamiteRated ★ 3.5
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.0
- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
You Will Die After Six HoursRated ★ 1.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5- UprisingRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 3.0