Series
Ratings
22- Till Murder Do Us Part: Soering vs. HaysomRated ★ 3.5
- Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 4.0
- Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.0
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
- Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0- Never Have I EverRated ★ 3.5
- Never Have I EverRated ★ 2.5
- Never Have I EverRated ★ 4.0
- Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.5
The Kingdom ExodusRated ★ 2.0- BargainRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0