Series
Ratings
19
동물병원 선생님Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
KemurikusaRated ★ 3.5
Shinkansen Henkei Robo Shinkalion The AnimationRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
MiraclesRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
LeverageRated ★ 4.0
My Little MonsterRated ★ 5.0
임상범죄학자 히무라 히데오의 추리Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0